RECENT PROJECTS exhibition at AIA Baltimore…

S+ ARCHITECTURE / GÜNCEL PROJELER sergisi AIA Baltimore’da…

Sergi Tarihi: 05-26 Ağustos 2015

Yer: AIA Baltimore Galerisi, 11 ½ W. Chase St., Baltimore MD 21201 ABD

S+ ARCHITECTURE’ın son 10 yıldan mimari projeler ağırlıklı sergisi 05-26 Ağustos 2015 tarihleri arasında AIA Baltimore Gallery’de görülebilir. AIA Baltimore birimi, Amerikan Mimarlar Enstitüsü’nün 1871’de kurulmuş olan en eski üçüncü birimi olup, bünyesindeki galeride düzenli olarak mimarlık sergilerine evsahipliği yapmakta ve yaşanabilir bir dünya için liderlik rolü üstlenmektedir.

Sergilenen projelerin çoğunluğu S+ ARCHITECTURE’ın son on yılından seçilmiş olup, geniş bir yelpazede ürünleri içermekte, bu ürünler arasında akademik, yeniden kullanım, kültürel, eğitim, endüstriyel, karma işlev, ofis, konut, ticari, kentsel projeler bulunmaktadır. Mimarlık ofisinin temel amaçları arasında bağlam ve projeler arasında uyum aranması sayılabilmektedir.

Exhibit Dates: August 5 – August 26, 2015
Location: AIA Baltimore Gallery, 11 1/2 W. Chase St., Baltimore MD 21201 USA

Most of the projects on display are selected from S+ ARCHITECTURE’s work within the past ten years and include a wide array of building types such as academic, adaptive reuse, cultural, educational, industrial, mixed use, office, residential, retail-recreation and urban project. The overall goal of architectural office is to establish the harmony between the context and the projects. The design approach of the group emphasizes design integrity from urban to object scale and aims sustainable environments.